Zakłady Produkcyjne

Sami-Sabinsa Group wytwarza swoje produkty zgodnie ze światowymi standardami w dziewięciu najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Bengaluru, Hyderabadzie i Utah (USA). Nasze zakłady w Bengaluru i Hyderabad posiadają certyfikaty FSSC 22000, FSSAI i USP GMP, a nasz zakład w USA posiada certyfikat NSF GMP. Sami-Sabinsa Group to globalna organizacja obecna w USA (New Jersey i Utah), Australii, Brazylii, Kanadzie, Chinach, Niemczech, Indiach, Japonii, Polsce, RPA, Korei Południowej, Hiszpanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich (ZEA ), Wielka Brytania i Wietnam.

SSAMI NUTRACEUTICALS PVT. LTD (UNIT-1), HASSAN, KARNATAKA, INDIA

The state-of-the-art greenfield facility has adopted the best-in-class technologies for the manufacture of Synthetic Active Nutraceutical Ingredients (ANI) and Active Pharmaceutical Ingredients (API) for the global market.

SZAKŁAD PRODUKCYJNY, KUNIGAL, BENGALURU

Tu znajduje się jeden z głównych zakładów produkcyjnych grupy. Dzięki dobrze rozwiniętym i rozdzielonym blokom, zakład ten jest w stanie przetworzyć kilka ton ekstraktu i wyprodukować wiele produktów pochodzenia syntetycznego i naturalnego.

SJEDNOSTKA BIOTECHNOLOGII, NELAMANGALA, BENGALURU

Zakład ten został zaprojektowany i wyposażony w zbiorniki fermentacyjne do produkcji mieszanek probiotycznych i enzymatycznych.

SZAKŁAD EKSTRAKCJI Z WYKORZYSTANIEM TECHNOLOGII STANU NADKRYTYCZNEGO (SCFE), NELAMANGALA, BENGALURU

Obiekt ten jest pierwszym tego rodzaju, w którym przemysł i środowisko akademickie współpracowały, celem jego komercyjnego rozwoju.

Nowoczesna placówka, która dostosowuje nową technologię, w której dwutlenek węgla jest stosowany jako rozpuszczalnik do ekstrakcji. Jako technologia przyjazna dla środowiska, zapewnia ona zarówno producentowi, jak i użytkownikowi końcowemu czysty ekstrakt, o niemal nienaruszonej mocy biologicznej.

SZAKŁAD CIĄGŁEJ EKSTRAKCJI, DOBASPET, BENGALURU

Unikalny obiekt z ekstraktorem ciągłym, wykonanym w całości ze stali nierdzewnej 316, w ciągu jednego dnia ekstrakcji może być poddane ponad 40 ton surowca roślinnego.

SZAKŁAD PRODUKCJI, DOLINA GENOMU, HAJDARABAD

Niedawno powstały nasz zakład produkcyjny, dzięki któremu możemy przetwarzać i wytwarzać wiele produktów zarówno pochodzenia syntetycznego, jak i naturalnego.

SZAKŁAD PRODUKCYJNY SABINSA, UTAH, USA

Zakład w Utah zapewnia silne wsparcie recepturowe i jest wyposażony w sprzęt pozwalający na obsługę różnych form dozowania. Opakowanie w formie podłużnej saszetki to wygodne rozwiązanie przy rosnących potrzebach branży.

  VISIT US

 • Sabinsa Poland Sp. z o.o.
  Ul. Magazynowa 16
  62-030 Lubon
  Poland

 • +48 61 415 6625
 • +48 61 424 1036
 • info@sabinsa.com.pl

CERTIFICATES

Certificate Logos Certificate Logos
Certificate Logos Certificate Logos

CONTACT US