Spółki stowarzyszone

SHANBURY FZE

Hanbury FZE

Założona w 1997 roku firma Hanbury Fze jest wiodącym domem handlowym w Dubaju, głównym centrum handlowym na Bliskim Wschodzie. Hanbury sprzedaje standaryzowane fitoekstrakty, fitoproszki, probiotyki, enzymy, chemikalia wysokowartościowe, kosmeceutyki i minerały dla przemysłu zdrowej żywności i kosmetyków.


Doświadczeni profesjonaliści Hanbury's Management, Research & Działy rozwoju, kontroli jakości i marketingu współpracują ze sobą, aby dostarczać światowej klasy produkty swoim cenionym klientom. Najwyższej jakości surowce lecznicze, pozyskiwane z różnych części świata, są wysyłane do zakładu produkcyjnego Hanbury w celu przetworzenia i zapakowania przed eksportem z jego centrum magazynowo-dystrybucyjnego, obiektu o powierzchni 10 000 stóp kwadratowych zlokalizowanego w wolnej strefie Jebel Ali, dostępne dla Afryki, Bliskiego Wschodu i Dalekiego Wschodu.


Oprócz produktów wysokiej jakości Hanbury zapewnia swoim klientom również doskonałe usługi wsparcia produktu. Zespół obsługi klienta Hanbury prowadzi seminaria dla swoich klientów na temat produktów i trendów rynkowych, a oni witają klientów’ komentarze i sugestie.

SSAMI-SABINSA GROUP

Sami Labs Ltd, Peenya, Bangalore

Sami Labs Ltd., nasza firma-matka, jest firmą badawczo zorientowaną na naukę o zdrowiu, zajmującą się produkcją i eksportem standaryzowanych ekstraktów ziołowych, specjalistycznych, wysokowartościowych związków chemicznych, półproduktów organicznych i nutraceutyków stosowanych w przemyśle żywieniowym, farmaceutycznym i spożywczym.

To właśnie dalekowzroczność Dr. Majeeda, który w latach dziewięćdziesiątych zaznajomił Amerykanów z korzyściami zdrowotnymi ajurwedy, poprzez nową linię produktów opartych na indyjskich roślinach ziołowych, która doprowadziła do powstania firmy Sami Labs Limited (wcześniej znanej jako Sami Chemicals & Extracts Limited) w 1991 roku w Bangalore (Indie) jako ośrodka badawczo-rozwojowego.

Dzisiaj, głównym celem Sami Labs jest rozwój nowych produktów i badania zorientowane na rynek. Ponadto, Sami Labs jest obecna i ma strategiczne sojusze w USA, Europie, Japonii, Australii, na Bliskim Wschodzie, w Afryce Południowej, Chinach, Wietnamie i na Filipinach, celem zaspokoić rosnącego globalnie popytu.

Globalny przychód firmy wyniósł 65 milionów USD (za rok 2009), przy liczbie pracowników wynoszącej 150 osób na całym świecie oraz ponad 750 w Indiach i ponad 120 naukowców na całym świecie.

Visit site

SSABINSA AUSTRALIA

Sabinsa Australia

Założona w 2004 roku, Sabinsa Australia zaspokaja potrzeby rozwijającego się rynku standaryzowanych ekstraktów ziołowych, odżywczych substancji chemicznych o wysokiej jakości, fitochemikaliów i specjalistycznych substancji chemicznych w Australii i Nowej Zelandii. Surowce te znajdują wszechstronne zastosowania w przemyśle farmaceutycznym, nutraceutycznym, chemii osobistej, a także w przemyśle spożywczym i napojów.

Naszą misją jest zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta, wsparcia technicznego, usług w zakresie opracowywania receptur oraz wprowadzania nowych opatentowanych produktów dla producentów, sponsorów i agentów w branży. W Sabinsa Australia, ściśle zobowiązujemy się do przestrzegania Wytycznych TGA i jesteśmy również członkiem Rady Zdrowia Australii.

Visit site

SSABINSA CANADA

 Sabinsa China

Sabinsa otwarła biuro w metropolii Toronto, rozszerzając już znaczącą obecność firmy na kanadyjskim rynku suplementów diety.

To nowe biuro i wszyscy klienci w Kanadzie mogą również koordynować usługi produkcji kontraktowej z zakładu produkcyjnego Sabinsa w Utah, który posiada zarejestrowany zagraniczny numer referencyjny zakładu (FSRN), usługą oferowaną przez Health Canada, umożliwiającą kanadyjskim importerom skuteczniejsze wykazanie zgodności z różnymi przepisami obowiązującymi w Kanadzie.

Visit site

SSABINSA CHINA

 Sabinsa China

Od 2001 roku Sabinsa China zaspokaja potrzeby przemysłu farmaceutycznego, nutraceutycznego, higieny osobistej, a także przemysłu spożywczego i napojów, dostarczając w Chinach znormalizowane ekstrakty ziołowe, wysokowartościowe substancje odżywcze, substancje fitochemiczne i specjalistyczne substancje chemiczne. Sabinsa China reprezentuje platformę marketingową i handlową Sabinsy, jak również obsługuje wszystkich naszych klientów w Chinach.

Visit site

SSABINSA EUROPE GmbH

Sabinsa Europe

Sabinsa Europe GmbH, która reprezentuje platformę marketingową i handlową Sabinsy oraz serwis dla wszystkich naszych klientów w całej Europie od 2006 roku. Sabinsa Europe łączy zalety unikalnego portfolio produktów Sabinsy z lokalnymi wymaganiami logistycznymi i zapewnia doskonałą obsługę wszystkich naszych klientów w Europie.

Naszą misją jest zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta, wsparcia technicznego, rozwoju preparatów i wprowadzania nowych opatentowanych produktów dla różnorodnych potrzeb producentów w branży.

Visit site

SSABINSA JAPAN

Sabinsa Japan

Sabinsa Japan, marketingowe, sprzedażowe i serwisowe ramię Sabinsa, zaspokaja potrzeby przemysłu farmaceutycznego, nutraceutycznego, higieny osobistej, jak również przemysłu spożywczego i napojów od 2000 roku, dostarczając standaryzowane ekstrakty ziołowe, odżywcze, drobne chemikalia, fitochemikalia i specjalistyczne środki chemiczne w Japonii.

Visit site

SSABINSA SOUTH AFRICA

Sabinsa South Africa

Położona w stolicy handlowej Johannesburgu, Sabinsa South Africa obsługuje cały kontynent afrykański, przynosząc ponad 20 lat badań i rozwiniętych innowacyjnych tradycji opieki zdrowotnej na kontynent afrykański. Sabinsa SA (Pty) Ltd. rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku, zajmując się całą gamą produktów znajdujących się w portfolio Sabinsy. Zajmuje się również wszelką pomocą techniczną, importem, magazynowaniem, sprzedażą i dystrybucją dla lokalnych firm z branży i innych usług, które Sabinsa ma do zaoferowania na całym świecie.

Południowoafrykański system opieki zdrowotnej składa się z bardzo silnego, samoregulującego się rynku składników kosmetycznych i suplementów diety. Podkreśla to naszą obecność na szybko rozwijającym się, regulowanym i potężnym rynku, na którym markowy i zaufany dostawca składników, taki jak Sabinsa, jest w stanie zmieścić się w tej rozwijającej się gospodarce i zyskać zaufanie swoich klientów.

Visit site

SSABINSA SOUTH KOREA

Sabinsa South Africa

Sabinsa rozpoczęła swoją działalność w Korei Południowej w 2011 roku. Od tego czasu, Sabinsa South Korea prowadzi marketing, sprzedaż i serwis Sabinsy w Korei Południowej, dostarcza różne rodzaje standaryzowanych ekstraktów ziołowych, odżywczych, drobnych chemikaliów, fitochemikaliów i specjalistyczne środki chemiczne dla przemysłu, takiego jak farmaceutyczny, nutraceutyczny, pielęgnacja ciała, jak również żywność i napoje.

Visit site

SSABINSA VIETNAM

Sabinsa Vietnam
Sabinsa Vietnam rozpoczęła działalność w 2010 roku. Sabinsa Vietnam reprezentuje platformę marketingową i sprzedażową Sabinsy oraz obsługuje wszystkich naszych klientów w Wietnamie. Sabinsa Vietnam zaspokaja potrzeby przemysłu farmaceutycznego, nutraceutycznego, chemii osobistej oraz przemysłu spożywczego i napojów, dostarczając w Wietnamie standaryzowane ekstrakty ziołowe, wysokowartościowe substancje odżywcze, fitochemikalia i specjalistyczne substancje chemiczne.

  VISIT US

 • Sabinsa Poland Sp. z o.o.
  Ul. Magazynowa 16
  62-030 Lubon
  Poland

 • +48 61 415 6625
 • +48 61 424 1036
 • info@sabinsa.com.pl

CERTIFICATES

Certificate Logos Certificate Logos
Certificate Logos Certificate Logos

CONTACT US